جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. بایگانی

یکی از زیبا ترین اپال های کشف شده در دنیا

بازدید : 4٫172
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

ستاره استرالیا، گرانقیمت ترین گوهر اپال در دنیاارزش این قطعه سنگ بیش از 675 هزار دلار تعیین شده، و به عنوان مرغوب ترین و با ارزش ترین سنگ اپال در دنیا شناخته شده است.

ستاره استرالیا، گرانقیمت ترین گوهر اپال در دنیاآتش استرالیا نام زیبا ترین سنگ اپال بوده که در سال 1946 ، توسط یک معدنچی به نام" والتر بارترام "، در معدن بیابانی" کوبِر پِدی" واقع در جنوب استرالیا کشف شد.
این گوهر زیبا به تازگی در معرض نمایش گذاشته شده است.
loadingImage...
ارزش این قطعه سنگ بیش از 675 هزار دلار تعیین شده، و به عنوان مرغوب ترین و با ارزش ترین سنگ اپال در دنیا شناخته شده است.
این گوهر ارزشمند در حال حاضر تحت مالکیت موزه شهر آدلاید در جنوب استرالیا بوده که به تازگی و بنا بر تصمیمات جدید موزه، در معرض دید عموم قرار گرفته است.
به گفته برایان اولدمن مدیر موزه : آتش استرالیا در ابعاد یک توپ بریسبال بوده و ی توان تمایم رنگ‌های موجود در طیف رنگی را در آن
مشاهده کرد. loadingImage... وی در ادامه بیان کرد، اندازه و کیفیت این گوهر
نیز به نسبت به سنگ‌های مشابه بسیار بالا بوده و بخش‌هایی از ان به رنگ اپال قرمز
می‌باشد که این مورد نشان دهنده مرغوبیت بالای این گوهر است.

کلمات کلیدی :
  آواتار
  مسعود سپهرآزاد (لرستان / بروجرد)
  1399/1/10
  من متولد ماه مهر هستم و اپال یکی از سنگ های تولد مهر ماهی هاست اگه سنگ اپال داشتم روی انرژی مطابق ماه تولدم تاثیر میذاشت این خرافات نیست علم هست، مثل علم زمین که خودش سنگ و آب و هوا و مغناطیس هست و در حال گردش در کائنات مثل عنصر خورشید و همه سیارات کاملا طبیعی هست نمیدونم چطور بعضی ها به سنگ ها که حتی خانه باهاش درست میکنیم که تبدیل به خاک و سیمان و گچ میشه و زندگی و انرژی ازش میگیرن میگن خرافات ????????⚘????❤