کانال تلگرام جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
جدیدترین محصولات
 1. خانه »
 2. کتابخانه »
 3. متفرقه »
 4. کودک »
 5. پدرها با فوت و فن دخترداری آشنا شوید

پدرها با فوت و فن دخترداری آشنا شوید

بازدید : 1٫371

1

پدرها، با فوت و فن دخترداری آشنا شوید

پدران به راحتی می‌تواند ارتباط عاطفی خوبی را با دختر خود برقرار کنند. که در ادامه تعدادی از کارهایی که در برقراری این رابطه میتواند مفید باشد، توصیه شده است.

به مادر او احترام بگذارید

اگرچه دختران عاشق پدرشان هستند، اما همیشه مادر خود را به عنوان الگو در نظر می گیرند. پس می‌توانید با احترام به همسرتان، احترام دخترتان به شما را افزایش دهید.

دوستان او را بشناسید

دختر شما با رفتن به مدرسه، دوستانی را پیدا خواهد کرد که بخش مهمی از زندگی او را تشکیل می‌دهند. اوبه آنها چیزهایی خواهد گفت که ممکن است به شما و مادر خود نگوید. بنابراین تا حدامکان سعی کنید با ترتیب دادن مهمانی، با دوستان اون بیشتر آشنا شوید.
پدرها، با فوت و فن دخترداری آشنا شوید

به او گوش دهید

دخترتان بیشتر از شندن به شنیده شدن احتیاج دارد. سعی کنید حرف‌های اورا به دور از قضاوت و نصیحت گوش داده و تنها در زمانی که می‌خواهید احساساتش را بیشتر درک کنید، نظر دهید. مطمئن باشید دخترتان این رفتار شما را ستایش می کند.

با هم کتاب بخوانید

سعی کنید چند بار در هفته برای او کتاب بخوانید، کتاب خواندن نه تنها علاقه او را به خواندن افزایش داده بلکه باعث ایجاد گفتگو‌هایی موثر بین شما ودخترتان می‌شود.

با او قرار ملاقاتی بگذارید

گاهی او را به گردش و تفریح ببرید، رفتن برای نهار به بیرون از خانه، سینما، بولینگ و ... خاطراتی فراموش نشدنی را برای او ایجاد خواهد کرد.
پدرها، با فوت و فن دخترداری آشنا شوید

علاقمندی‌های او را بشناسید

اگر دختر شما به ورزش خاصی همچون والیبال علاقه دارد، با او والیبال بازی کنید. چنانچه به موسیقی علاقه مند است، او را در کلاس‌های موسیقی ثبت نام کرده و به تمرین او گوش دهید. سعی کنید با او در مورد علاقه مندی‌هایش صحبت کرده و به مراحل بالاتری تشویقش کنید.

در موقعیت مهم زندگی کنارش باشید

در موقعیت‌های مهم زندگی دخترتان همچون تولد، اولین روز مدرسه، اولین اجرا و ... در کنارش باشید . به این ترتیب او ان لحظات را هرگز به از حاطر نبوده و شما نیز عوضی از آن روز می‌شوید.پدرها، با فوت و فن دخترداری آشنا شوید


به قول‌های خود وفادار باشید

اگر به او قول می‌دهید، تمام تلاش تان را بکنید تا به آن عمل کنید. با این کار شما از او هم به شما و هم به مرد‌های دیگری که در اینده وارد زندیگش می‌شوند، اعتماد خواهد کرد.

با او تماس فیزیکی برقرار کنید

دخترتان را در آغوش گرفت، او را ببوسید، دست‌هایش را نگه ارید و به او ابراز علاقه کنید چرا که او به این علاقه احتیاج دارد.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
captcha»»
  آواتار
  مهمان
  1396/6/27
  '16:5
  آموزنده و کاربردی است بسیار متشکرم.
  آواتار
  شورانگیز نبی زاده (البرز / کرج)
  1396/6/27
  '8:18
  بسیار عالی بود.از زحمات شما بسیار متشکرم
  آواتار
  مهمان
  1396/4/13
  '17:12
  بسیار زیبا و خواندنی بود
قوه تخیل در کودکان

قوه تخیل در کودکان

کودک تا سنین پیش از مدرسه به بازی‌ها و موضوعات تخیلی علاقه ی زیادی دارند. کودک در این سن، محدودیت‌های بسیاری دارد، او طبق نظر پدر و مادرش [...]

بیشتر بخوانید »
چگونه قوه تخیل کودک خود را افزایش دهیم

چگونه قوه تخیل کودک خود را افزایش دهیم

افراد در بزرگسالی اطلاعات زیادی از دنیای پیرامون خود به دست می‌آورند و آکوختن بیشتر، تجربیات خود را هم به کار می گیرند. اما کودکان [...]

بیشتر بخوانید »
گفتگوی آنلاین
سبد خریدثبت فاکتورE