کانال تلگرام جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
جدیدترین محصولات
 1. خانه »
 2. کتابخانه »
 3. متفرقه »
 4. معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!

معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!

بازدید : 2.561

1

معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!
1- بامبو :
برای بدست آوردن سلامتی، عشق و خوش شانسی بامبو را در خانه نگهداری کنید. این گیاه بسیار کم توقع بوده و به مراقبت کمی نیاز دارد.معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!2- پتوس :
باعث جذب موفقیت و ثروت و تولید اترژی مثبت بسیاری می‌باشد. همچنین هوای داخل خانه را تمیز و تصفیه کرده و اکسیژن محیط را افزایش می‌دهد.معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!3- مریم گلی :
توانایی بسیار زیادی در دفع انرژی منفی و پاکسازی محیط دارد. همچنین انرژی‌های نظیر خشم و ترس را از زندگی تان دور می کند.معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!4- ریحان :
تنها گیاهی است که 20 ساعت از روز را اکسیژن تولید کرده و گازهای مضر را از محیط جذب خود می کند.معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!5- ارکیده :
دی اکسید کربن را جذب کرده و شب‌ها اکسیژن آزاد می کند به همین علت برای اتاق خواب بسیار مفید و مناسب است.معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!6- برگ قاشقی :
رها سازی انرژی مثبت، با شکستن و خنثی کردن گازهای مضر محیط، کار تصفیه هوا را انجام می‌دهد.معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!7- رزماری :
روحیه را بهبود می‌بخشد، خستگی راکاهش داده، اضطراب را کم می کند و حافظه را بهبود می‌بخشد. برای رفع بی خوابی نیز مناسب است.معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!8- یاس :
تسکین دهنده ذهن بوده و انرژی را تشدید می کند و حتی به عدم تمرکز و ناراحتی کمک می کند.معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!9- آلوئه‌ورا :
حامل انرژی مثبت و موفقیت می‌باشد.معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!10- گل داوودی :
انرژی بسیاری را برای خانه به ارمغان می‌آورد. توانایی بسیاری در تصفیه هوا و حذف سموم و مواد شیمیایی از محیط خانه است.معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
کد امنیتی»»
  تصویر کاربری
  علیرضا داداشی (آذربایجان شرقی / تبریز)
  1396/6/13
  '7:51
  سلام اطلاعات عالی بودند ممنونم.
  تصویر کاربری
  علی غلامعلیزاده (آذربایجان شرقی / تبریز)
  1396/6/7
  '11:59
  واقعا عالی و علمی
  من حودم آلوورا دارم
رفتار درست در هنگام گریه کردن کودک

رفتار درست در هنگام گریه کردن کودک

گریه کردن کودک به خصوص در ماه‌های اول، تنها راه ارتباطی کودک برای رفع نیاز‌هایش است. بین 6 تا 9 ماهگی بیشتر شب‌ها گریه می کند چون تا [...]

بیشتر بخوانید »
خواص فوق العاده تخم شربتی

خواص فوق العاده تخم شربتی

تخم شربتی از قدیم به عنوان یک نوشیدنی سنتی بین ایرانیان جای داشته که علاوه بر رفع تشنگی برای متعادل نگه‌داشتن فشارخون و لاغر شدن بسیار [...]

بیشتر بخوانید »
گفتگوی آنلاین
E